Vizyonumuz & Misyonumuz

 
Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve profesyonel verimliliğimizle; Müşterilerimize, tüketicilerimize, çalışanlarımıza, toplumumuz ve çevreye kattığımız değeri, sürekli ve belirgin bir biçimde artırmaktır.
 
Meyve Tüketen, Sağlıklı Nesiller için…
 
Doğal, sağlıklı, soğuk zincir ile tüketicinin mutfağına kadar her zaman dalından kopmuş gibi taze, üretimin her aşamasında; insan sağlığına değer veren ve sağlıklı nesiller için meyvenin önemini bilen bir dünya yaratmak.
 
Yeni çeşit ve yeni tatlar…
 
"Yenilikçilik", temel değerlerimizden birisi ve kurum kültürümüzün vazgeçilmez bir parçasıdır. Müşterilerimize ve tüketicilerimize yeni tat ve aromaları sunmak, ülkemizin dünyanın meyve bahçesi haline gelmesini sağlamak…
 
Sürdürülebilir değer yaratmak
 
"Sürdürülebilir değer yaratma" nın anlamı, tüm paydaşlarımızın beklentilerini karşılamaya adanmışlığımızdır. Bu sadece temel değerlerimize bağlı kalarak ulaşabileceğimiz uzun süreli başarı ve etkiyi sağlamak anlamına gelir.
 
Sürdürülebilir değer yaratmak; güçlü ve güvenilir iş ortağı olmak, müşterilerimize gerçek fayda sağlamak, çalışanlarımıza kişisel ve profesyonel gelişimleri için mükemmel fırsatlar sunmak, tedarikçilerimiz için uzun vadeli bir iş ortağı olmak ve geniş anlamda toplum için etik ve sorumlu şekilde davranmaktır. Bu ifadeler aynı zamanda ALANAR’ın hem kendisi hem de dünya için yapmak istediği katkıyı da özetler.