Alanar, ürünlerini soğuk zincir ile sevk etmektedir. Soğuk hava depolarından iç ve dış piyasadaki müşterilerine gönderilen tüm ürünler, soğutmalı (frigorifik) araçlarda veya konteynerlerde taşınmaktadır.

Alanar’ın hedefi, ürünlerin, soğuk zincir sistemi kırılmadan, üreticiden son kullanıcıya kadar uygun şartlarda ve sağlıklı bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktır.

DÜNYANIN HER TARAFINDAYIZ


5 Kıtada 30’dan fazla ülkeye olmak üzere, tüm Dünyaya Ürün Tedarik Ediyoruz.

Alanar, Türkiye’nin en büyük çekirdekli meyve yetiştiricisi ve ihracatçısı olarak, şu anda 5 kıtaya ve 30’dan fazla ülkeye meyve ihraç etmektedir. ALANAR; kara, hava ve deniz taşımacılığı yolu ve soğuk zincir operasyonları ile en lezzetli ve sağlıklı meyveleri tüm dünyaya sunmayı hedeflemektedir.

  • ALANAR, TÜRKİYE’nin ilk 5 ihracatçısı arasındadır. Portföyündeki ana ürünler, Kiraz, Bursa Siyah İnciri, Nar, Kayısı ve Kestaneden oluşmaktadır.
  • Alanar, birçok patentli uluslararası kayısı, Japon eriği, nektarin ve nar çeşidinin Türkiye’deki tek yetiştiricisi ve ihracatçısıdır.
  • Alanar, en üst düzey yetiştirici, paketleyici ve ihracatçı onay ve sertifikalarına sahiptir.
  • Alanar, dikim alanlarından gelen meyvelerin paketlenmesi ve depolanmasını desteklemek için 2 paketleme fabrikasını ve soğuk depo tesislerini yönetmektedir.

map 2

 

BİZİ TAKİP EDİN