Alanar Meyve A.Ş. çatısı altında Alanar Fidan markası, Türkiye'de meyve üretimini ve ihracatını artırmaya yönelik etkin bir fide üretim altyapısı oluşturmuştur. ABD, Avrupa, Uzakdoğu ve dünyanın her yerindeki müşterilerinin talep ettiği tür, çeşit, kalite ve tonajda meyve verecek fidanlar üretmektedir. Alanar Fidan, profesyonel bir ekip ve kurumsal bakış açısı ile fidan üretimine devam eden Türkiye'nin lider markasıdır.

Alanar Fidan, Bursa, Çanakkale-Ezine, Afyon, Antalya-Serik, Malatya-Balaban ve Manisa-Salihli, Kemer, Köprübaşı, Oraks ve Çayköy'de modern meyve bahçesi ürünlerinin yurtdışı satışlarını gerçekleştirmekte ve meyve ihracatını yeni ürünlerle zenginleştirmektedir.türler ve çeşitleri. İç ve dış pazar odaklı meyve üretim modeli Alanar Fidan, dünya pazarının talep ettiği bu çeşitler için Ar-Ge çalışmaları ve pazar değerlendirmeleri ile yeni çeşitlerin fidelerini üretmekte, Alanar Fruit adına Türkiye'de modern bahçeler oluşturmaktadır.

Türk üreticilerin küresel pazar taleplerine uygun üretime ulaşmasını sağlayan ürünler sunmaktadır. Pazar talebi doğrultusunda modern meyve üretimini ve meyve ihracatını artırmak. E-ticaret satışları ile perakende alıcının sağlıklı meyveye erişimini destekler. Sertifikalı ve virüssüz fidan üretimi sayesinde kaliteli ve verimli üretim modelleri yaratır. Alanar Meyve , Alanar Fidan'ın ürettiği kaliteli fidanları ile Kiraz ve İncirde olduğu gibi Avrupa ve Dünya ihracatında da Kayısı, Nar ve Japon Eriklerinde liderliği yakalamayı hedeflemektedir.

Alanar Fidan, Türkiye'de modern meyve fidanı üretimi ve pazarlaması, sunduğu eğitim ve danışmanlık hizmetleri sayesinde kaliteli ve sağlıklı meyve üretimi, işlenmesi ve pazarlanmasında Alanar Meyve'nin geleceğe odaklı markasıdır.

 

BİZİ TAKİP EDİN