Alanar Meyve, Tekfen Holding’ in Sürdürülebilirlik vizyonu ile “Sürdürülebilir Tarım” ilkeleri çerçevesinde üretim yapmakta ve bu çerçevede çeşitli sosyal sorumluluk projeleri yürütmektedir.

Alanar KIDEPAlanar Meyve 'nin Kadın İsdihdamına Destek Projesidir. Tarım işinde çalışamayıp elişi yaparak hayatını sürdürmek zorunda olan kadınlara bir ek gelir, eğitim ve evden iş imkanı sağlayabilmek için geliştirilmiş proje.
alanar puma 2

Alanar P.U.M.A.
İhracat odaklı üreticinin Pestisit kalıntısı konusunda yaşanan sıkıntılarını yetiştiricilik aşamasında, sahada çözmek, farkındalık yaratmak üzere üreticiye üreticiye yerinde eğitim organizasyonları yapan Alanar’ ın gezici ziraat mühendisleri timi ve bu ana hizmet edecek donanımda hazırlanmış mobil laboratuvar.
dijital meyve

Alanar' ın İzlenebilir meyve üretimi ve bahçelerden tesise kadar olan süreçlerde kapsamlı bilgi veri akışı sağlayan projesi. Hasattan Müşteriye; güvenli, sağlıklı, analizli, hassas izlenebilirlik sistemi
kulup bahceleri

Kulüp bahçeler projesi 2012-2013 sezonunda başlatılmıştır. Üye bahçelerde Zirai denetim bölümümüz sezon boyu sürekli denetimler yapar. sezon başlangıcından itibaren bahçelerin ihtiyaçları belirlenir, sezona ait öneri ve standardizasyon listelerini hazırlar, kulüp üyelerimiz bu listelere sadık kalarak ilaçlama ve gübrelerini yapar. Denetimler sezon bitene kadar sürer. Alanar kulüp bahçelerinin standardizasyon ihtiyaçlarını ele alır ve Kalıntısız, izlenebilir, yönlendirilebilir, kontrollü ve ihracata uygun meyve üretimini hedefler.

Taze Meyve Ye
Alanar Meyve' nin yeni nesli mevsiminde taze meyve yemeğe teşvik edici farkındalık projesi. Alanar Kimyo uygulaması ile desteklenerek meyve dağıtım ve saha tanıtımları yapılmaktadır.
temasta kal

Keep in Touch (Temasta Kal) Programı 2019 yılı Aralık ayında ortaya çıkan, 2020’nin Mart ayında dünyayı etkisi altına alaran COVID-19 salgını sosyal ve ticari işleyişi dramatik düzeyde değiştirdi. Bu süreçte tarımsal üretimi sürdürmek, sağlıklı meyveleri dünyanın her yanına gönderebilmek ve taze meyve pazarını ayakta tutabilmek adına uygulamaya geçmiştir. Ticari faaliyetlerimiz olan müşterimiz ve diğer organizasyonlarla stratejik iletişim yöntemleri geliştirerek yurt içi veya yurt dışı yoğunlaştırılmış temaslar içeren iletişim programıdır.
kimyo

Kurumsal iletişimi kuvvetlendirmek, sosyal sorumluluk projelerine destek vermek üzere dağıtımı planlanan meyve yönetimi projesi.

Meyve Doktorları
Alanar PUMA’ nın deneyimli ziraat mühendisleri ekibi, Tekfen Tarım Kurumsal İletişim Departmanı tarafından geliştirilmiş Aktüel - Eğitim türünde hazırlanan TV Programı. Çiftçi TV ekibince çekilip, yayınlandı. Tüm bölümleri Türkçe ve İngilizce alt yazılı izlemek ve güncel ipuçları için bizi takip edin.
BİZİ TAKİP EDİN